Z Katlı Kağıt Havlu Dispanseri

z katlı kağıt havluluk, z katlı kağıt havlu makinesi, z katlı kağıt havlu dispanseri nedir

Hijyenin çok önemsendiği şu yıllarda hayatımıza birçok hijyen ürünü ve cihazı girdi. Bu cihazlar ve ürünler sağlık açısından önemli görevlerin yerine getiren kullan at ürünler ya da sürekli kullanılabilecek niteliktedir. Birkaç yıl öncesine kadar çok nadir kullanılan tuvalet kağıdı, kağıt mutfak havlusu gibi kullan at ürünler son yıllarda çok sık kullanılır olmuştur. Hijyen sağlamak için kullanılan bunlara benzer birçok cihaz ve ürün üretilmeye ve yeni cihazlara piyasaya sürülmeye devam ediliyor.z katlı kağıt havluluk, z katlı kağıt havlu makinesi, z katlı kağıt havlu dispanseri nedir

Z katlı kağıt havlu dispanseri piyasaya sürülen hijyen ürünlerinden bir tanesidir. Otel, cafe, bar, okul vb. gibi mekânların tuvaletlerinde sıkça kullanılan bu ürün el kurulamak için kullanılacak z şeklinde katlanmış kağıt havluların kolay erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Okinox markasının üretmiş olduğu z katlı kağıt havlu dispanseri 300 kağıt kapasitesi hacmi ile birçok yerin ihtiyacını karşılayacak büyüklüktedir. ABS plastik gövde, krom kaplı gösterge, kilit sistemi ve duvara monte edilebilme özellikleri ile kullanım anında büyük avantajlar sunan Okinox z katlı kağıt havlu dispanseri özellikle çok kişilik alanların kullanımına uygundur.

Okinox z katlı kağıt havlu dispanserinin artı yönleri olarak kullanım pratikliği ve sağlamlığı öne çıkmaktadır. Okinox z katlı kağıt havlu dispanserinin üretiminde kullanılan malzemeler ve barındırdığı özellikleri ile kaliteli bir ürün ortaya çıkarılmıştır. Hijyenik ortamlar oluşturmak için kullanabileceğiniz bir ürün olan z katlı kâğıt havlu dispanseri hem sağlık hem de dekor açısından doğru bir tercihtir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*