Vizkos Tunik Modelleri

vizkos tesettür tunik modelleri, tesettür giyimde vizkos tunikler

Genel olarak tesettür giyim için en güzel şekilde dizayn edilen tunik modelleri elbette ki en modern tasarımlar ile diğer bayanların da ilgisini çekmektedir. Günümüzde tekstil ve kıyafet sektöründe yaşanılan gelişimler ile birlikte en yeni modeller bulabilmek mümkün olduğu gibi yine bunlar arasında yer alan tunik vizkos tasarımları da ilgi çekmeye devam ediyor.vizkos tesettür tunik modelleri, tesettür giyimde vizkos tunikler

Model ve renk çeşitliliğini ele alacak olursak eğer, birbirinden farklı yüzlerce ürün alternatifi bulunabilmektedir. Bu yazımızda bazı tasarımlara yer vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

Desenli tunikler

Biraz daha ilgi çekici modeller arasından tercih yapmak istiyorsanız, mürdüm renk kullanılmış olan ve üzerinde siyah çiçek desenleri bulunan bir modele göz atabilirsiniz. Bahsettiğimiz bu modeller baskılı tunik modelleri olarak ele alınmaktadır. Yine yaka kesimi olarak, sıfır yaka ya da V yaka tasarımlar dikkatleri çekmektedir. Genel olarak tesettür tunik modelleri için sıfır yaka tercih edilenler arasında.

Uzun kollu olarak dizayn edilen bu modeller, genel olarak diz altı şeklinde etek detayı verilmektedir. Elbette ki yünlü kumaşlardan üretilebildiği gibi tunik vizkos olarak da tercih edebilirsiniz. 4 mevsim olarak bu kıyafetler en çok tercih edilenler arasında.

Düğmeli tunik modelleri

Eğer ki düz bir model tercih etmek istemiyorsanız, ön kısmında düğme detaylarına yer verilmiş bir modele göz atabilirsiniz. Kumaş türü olarak belmando viskon kullanılan modeller de bulunmaktadır. Yine bu kıyafetler de mevsimlik seçimler arasında.

Hakim yaka seçeneklerinin yanı sıra bu modelde de V yaka ya da sıfır yaka gibi seçenekler bulunuyor. Her kişinin tarzı farklı olurken, kendinize ve tarzını uygun bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Uzun kollu düz kesim olabildiği gibi yine yarasa kol olarak da tunik modellerinden seçimler yapılabilmektedir.

Kemer detaylı modeller

Bel bölgesinde ip kemer detayı bulunan şık bir model tercih etmek ister misiniz? Sıfır yaka ve uzun kollu tasarımının yanı sıra belinde düğmeli kemer detayı ürünlerden de alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Sade ve baskılı seçimler yapılabilir. Görsel öğeler üzerinden kendinize ve ten renginize uygun renk seçeneklerine göz atabilir, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*