TESETTÜR HAMİLE KIYAFETİ MODELLERİ NELERDİR?

tesettür kıyafetleri, tesettürlü hamile kıyafet ürünleri, Tesettürlü hamile kıyafetleri

Hamilelik süreci tam 9 ay boyunca bayanların hem en sevinçli, en güzel hem de en zor dönemlerinden biri olur. Bir yandan bebekleri için sevinirken diğer yandan da çatlaklar, selülitler sonucu bozulan vücutlarını ve de aldıkları kiloları en büyük düşmanları ilan ederler. Durum böyle olunca da sürekli kendilerini hala güzel ve şık hissetmeye ihtiyaç duyarlar. Bunu sağlamakta birinci görev eşlerine düşse de giydikleri kıyafetler de son derece önemlidir. Etraflarındaki kimseler istedikleri kadar iltifat etse de bir bayan aynaya baktığında kendini beğenmiyorsa duyduklarının hiçbir önemi kalmaz.

tesettür kıyafetleri, tesettürlü hamile kıyafet ürünleri, Tesettürlü hamile kıyafetleri tesettür kıyafetleri

Bu nedenle hamilelik sürecinde bayanların kendilerini mutlu edebilecek kıyafetler bulabilmeleri önemlidir. Tesettürlü bayanlar kıyafet konusunda daha seçici olmak zorunda kalsalar da yine de günümüzde artık tesettürlü hamile kıyafet ürünleri bulabilmek de oldukça kolaylaşmıştır. Tesettürlü hamile bayanlar nasıl kıyafetleri tercih ederler? Tesettürlü hamile kıyafetleri nasıl olmalıdır? Genel olarak tesettürlü veya tesettürsüz ayrım yapmadan hamile kıyafeti dendiğinde şüphesiz akla ilk gelen kural bu kıyafetlerin bol olması gerektiğidir. Anne adayının hem sağlığı hem de rahatı açısından bu önemli bir şarttır. Bol olmasının yanı sıra tesettürlü bayanlar için eşarp vazgeçilmezdir. Eşarptan başka tesettür kıyafetlerinin yeteri kadar uzun olması gerekmektedir. Kısa kollu ya da kolsuz elbise ve tunik modelleri de tesettürlü bayanlar için üretiliyor olsa da bu kıyafetlerin hırka ya da uzun kollu badilerle kombine edilmesi gerekmektedir.

En çok tercih edilen modeller arasında İspanyol paça pantolonlar ile üzerlerine uzun ve bol tunikler gösterilebilir. Ayrıca bunların üzerinde birçok tesettürlü hamile bayan, uzun kollu badiler üzerine giydikleri kısa kollu ya a kolsuz diz boylarında elbise ve tunikleri de tercih etmektedirler. Bunlar uygun bir eşarpla da tamamlandığında bayanlara oldukça şık bir görüntü vermektedirler. Ayrıca yere kadar uzanan uzun kollu elbiseler de bazı tesettürlü hamile bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Tam karın bölgesinde daha da açılıp bollaşarak hamilelikte rahat ettirmeleri sebebiyle karnın başladığı yerde pilesi bulunan tunikler de tesettürlü hamile bayanların bir numaralı dostu olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*