Sultangazi Sürücü Kursu Fiyatlarında İndirim

sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, sürücü kursu

Sürücü belgesi almak için bir kurs arayan fakat pahalı olmalarından dolayı şikayet eden insanlar için son zamanların en büyük indirimi İstanbul Sultangazi’de. Uygun, ekonomik fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile Sultangazi sürücü kursu fiyatlarında indirim avantajını kaçırmayın.sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, sürücü kursu

Kayıt için gerekli evraklar;

Kursa kayıt olmak için fotoğraf (8 adet), kimlik fotokopisi, sağlık raporu ve öğrenim belgesi gerekiyor. Öğrenim belgesinin hem aslı hem de fotokopisini getireceksiniz. Kursu bitirdikten sonra emniyetten sürücü belgesini alırken parmak izi, kan grubu kartı ve sürücü kursunu bitirdiğinize dair diploma yanınınızda bulunacak. A2 motosiklet ehliyetine başvurmak için 17, B otomobil ehliyeti için 18, E kamyan/otobüs ehliyeti için 22 ve D tır/çekici ehliyetine başvurmak için yine 22 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekiyor. Aksi halde herhangi bir başvuru yapamaz, ehliyet hakkı kazanmak için kursa gidemezsiniz. Kursa gittikten ve sürücü belgesi almaya hak kazandıktan sonra gerekli belgeler ile beraber emniyet genel müdürlüğüne gidiyorsunuz.

Ekonomik fiyat ve ödeme kolaylıkları

2016 yılının girişi ile beraber yönetmelikte yaşanan birkaç değişiklik ile kurs ücretlerinde ciddi bir artış yaşandı. Yönetmelik öncesindeki fiyatlar 3 kat yükseldi. Hal böyle olunca artan fiyatlar sebebi ile Sultangazi sürücü kursu fiyatlarında indirim yapma kararı aldı. Mümkün olduğunda iskonto yapmakla kalmayan kurs yöneticileri aynı zamanda uygun ödeme planları ile müşterilerine kolaylık sağlamaya çalışıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*