Sivilceler ile Lekeler İçin Aspirin Maskesi

sivilcelere aspirin maskesi, aspirin ile maske yapma, sivilceler için aspirin çözümü

Aspirinin genel kullanım amacı hastalıklarla mücadelede kullanılmaktadır. Yutularak kullanılan ve mide yoluyla etkisini gösterir. Aspirin yalnızca hastalıkların tedavisi için değil sivilce ve yüz lekeleri içinde kullanılmaktadır. Sivilce ile yüz lekelerine sağladığı fayda en az ağız yoluyla alınan aspirin kadar etkili olmaktadır. Aspirini istediğiniz zaman her eczanede bulunabilir. Yaygın olarak kullanılan ve maliyeti düşük bir ilaçlardandır. Maliyeti oldukça düşük olduğu için piyasada yaklaşık 3 ile 5 liraya satın alınabilir. Fiyatının düşük olduğuna bakmayınız. Çünkü etkisi yüzlerce liraya alabileceğiniz yüz maskelerinden daha da etkili ve doğal bir yöntemlerindendir. Sivilceler ve Lekeler İçin Aspirin Maskesi halk arasında sıklıkla kullanılıyor.sivilcelere aspirin maskesi, aspirin ile maske yapma, sivilceler için aspirin çözümü

Aspirin Maskesi Zararları Nelerdir?

Aspirin maskesi zararlı bir uygulama değildir ve özellikle uygulanışına dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir zararı bulunmuyor. Önemli olan maskeyi göz ve göz çevrenize sürmeyiniz. Göze kaçtığı anda bol ılık ve temiz su ila müdahale edilmektedir. Aspirin maskesini hazırlarken malzemelerinizin taze ve özellikle temiz olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle eğer aspirine ve içerisinde bulunan herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kesinlikle aspirin maskesini kullanmamalısınız. Aspirin Maskesi Zararları olmadığını bilmelisiniz. Zararlı bir uygulama olsaydı uzmanlar tarafından tavsiyesi yapılmazdı.

Aspirin Maskesinin Yararları Nelerdir?

Daha önceden tahriş olan cildinizi yenileyerek yeni hücrelerin oluşmasına olanak sağlayarak bebeksi bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Yüzünüzde oluşan sivilceleri ve lekeleri yok ederek yenilerinin oluşmaması için tampon bölge yapmaktadır. Sivilcesiz ve temiz bir cildiniz olacaktır. Cilt üzerinde gerçek doğallık sağlayarak uzun süreli yumuşaklık hissi vermektedir. Cildiniz daha yumuşak ve bir o kadar da pürüzsüz olmaktadır.

Aspirin Maskesi İçin Gerekli Malzemeler;

  1. 1 kutuda yer alan 20 adet aspirinin yalnızca 5te 1ini bir kenara ayırın. Kısacası ortalama yaklaşık 4 adet aspirine tekabül etmektedir.
  2. 1 tatlı kaşığının yarısı kadar bal ya da daha küçük bir kaşık kullanarak 1 ölçek ilave edilebilir.
  3. Yemek kaşığından 1 ölçekte ılık ile temiz su gereklidir.

Aspirin Maskesi İçin Gerekli Malzemeler bunlarda ibaret olmaktadır. Verilmiş olan üç malzemeyi iyice karıştırıp normal bir krem kıvamını alması alana kadar karıştırınız. Oluşan aspirin maskesini yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyerek ılık su ile yıkayınız.  Yalnızca haftada 1 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*