Samsung Galaxy Note 7

Samsung markasının gözdesi Note serisi bataryasında yaşanan sorunlarla kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Şarj esnasında yanma problemleriyle karşılaşılan modelde sorun yaşayan müşteriler nedeniyle firma temsilcileri telefonundan memnun olan müşterilerin de telefonu kullanmamalarını ve değiştirmelerin şiddetle tavsiye ediyorlar. Türkiye temsilcilerinin başlattığı samsung galaxy note7 değişim kampanyası muhakkak dikkate alınmalı ve başlatılan değişim kampanyasına derhal iştirak edilmesi gerekmektedir. Henüz Türkiye’de bir vaka yaşanmamasına rağmen uyaran yetkililer müşterilerin ürün kullanımını durdurmalarını cihazları kapatarak başlatılan değişim programına katılmak için muhakkak yetkililerle iletişime geçilmesini istiyorlar.Samsung galaxy note 7, note 7, samsung galaxy

Samsung Galaxy Note 7 Toplatılıyor mu?

Florida’da bir aracın yanmasına neden olan note7 araç içerisinde şarj edilmekteyken araç kısa süre içerisinde alev alarak hurdaya döndü. Yaşanan olaylar gerçekten çok can sıkıcı bir hal aldığından tüketicilerde bir panik havası sezilmekte bu nedenle de devreye giren temsilciler samsung note 7 toplatma kampanyası başlattılar. Firma Note 7 ürünleri Apple’dan önce piyasaya sunarak büyük bir avantaj elde etmeyi planlarken şimdilerde pazarın büyük kısmını hatta tamamını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmış durumdadır. Yaşananlardan sonra Note serisine olan güveni de kaybeden firma tüketicileri şimdilik Samsung S7 modeline yönlendirmekteler. Ağustos ayından bu yana oluşan olumsuz algı temsilcilerin devreye girmeleri sonucunda biraz daha kabul edilebilir seviyelere inse de firma bir çıkış yolu aramaya devam ediyor.

Samsung Galaxy Note Serisi Kalkıyormu?

Henüz bu soruya net bir yanıt gelmemekle birlikte marka Note serisinin başarılı modellerini kurtarmak için büyük çaba sarf etmeye devam ediyor. Üretimi durdurma maliyetinin iki milyar doları bulabileceği tahminlerine rağmen itibarını kurtarmak için bu paradan vazgeçmeyi göze alan firma Samsung Note Serisi üretimi durdurma kararı alması an meselesi. Şimdilerde amiral gemisinin batmasıyla S8 çalışmalarına ağırlık veren firmanın Note 7 özelliklerine yakın çift kamera sistemli bir telefonu üretime sunması bekleniyor. Telefonda fotoğraf ve video çekiminde iddialı olmayı planlayan firma tarama özellikleriyle parmak izi teknolojisine alternatif sunmayı hedefliyor. 2017 yılının başlarında duyurulacak olan S8 ise iPhone 7 modellerinin piyasaya duyurulmasından sonrasına denk getirerek gündeme yerleşmeyi planlıyor gibi görünmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*