Saç Ekimi Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

saç ekimi fiyatı, saç ektirme fiyatları, saç ekimi fiyatları ne kadar

Saç ekim işlemleri için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Uygulanan bu yöntemlere göre de fiyat değişiklikleri görülebilmekte, bununla birlikte sonucu da değiştirebilmektedir. Saç ekimi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için ise işlemin yapılacağı merkezlere başvurulmalıdır.saç ekimi fiyatı, saç ektirme fiyatları, saç ekimi fiyatları ne kadar

Saç Ekiminde Uygulanacak Yöntemler Fiyatları Nasıl Etkiler?

Saç ekiminde sıklıkla 2 farklı yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemler ise FUE ve FUT teknikleridir. FUT yöntemi kullanılarak yapılan saç ekim işlemleri, FUE tekniği öncesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktaydı. Ancak FUE tekniği kullanılmasıyla birlikte yavaş yavaş etkinliğini kaybetmiştir. Bunun sebebi ise saç ekimi yaptıran kişiler ve saç ekimi yapan doktorlar açısından zahmetli olması ve işlem sonuçlarının doğal sonuçları yansıtmamasıdır. Bu sebeplerle FUE yöntemi günümüzde daha çok kullanılmaktadır.

Saç ekimi fiyatları hakkında belirleyici unsurlardan biri de greft sayısıdır. Saçsız alana ekim yapılacak olan greft yani saç kökü miktarının fazla olmasıyla orantılı olarak fiyat artışı görülmektedir. Greft miktarı uygulama yapılacak kişiye değişim göstermekte ve bununla birlikte fiyatlar da değişmektedir.

Operasyona Katılacak Ekibin Etkisi

Saç ekim uygulaması bir ekip işidir. Doktorların bu konuda sahip olduğu uzmanlık ise fiyatları etkilemekte olan önemli bir unsurdur. Saç ekim işleminin planlanması, doğal bir yapıda ekilmesi gibi pek çok konuda etkili kararlar veren doktorların başarısıyla birlikte de fiyatların artması söz konusu olmaktadır. Saç ekimi işleminde yapılacak hatalar işlemin başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olacağından deneyimli ekiplerle yapılan işlemlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*