Promosyon USB Bellekler Mi Baskılı CD/DVD Mi?

promosyon usb bellek, usb bellek tercihi, promosyon amaçlı usb bellek mi yoksa cd mi tercih edilmeli

Marka, ürün, hizmet, firma gibi yerlerin tanıtılmasında başvurulan promosyon kampanyaları bu tür yerlerin tanıtılmasında oldukça etkili olmaya başlamıştır. Ancak etkili bir promosyon çalışması yapılabilmesi için bu yerler ile ilgili olarak oluşturulan promosyon baskılarının USB belleklerin üzerlerine ya da CD/DVD gibi veri taşıma disklerine basılması gerekmektedir. Veri taşıma ve işlemenin olabildiğince sanal ortamda ve tekrar tekrar düzenlenebilir şekilde yapılmasının daha iyi bir alternatif olması CD/DVD gibi disklerin promosyonlardaki önemini düşürmüştür. Bu sebeple CD/DVD yerine veri taşımak ve işlemek amacıyla kullanılan USB Bellekler ön plana çıkmaya gün geçtikçe de promosyon kampanyalarında CD/DVD gibi disklerin yerini almaya başlamıştır.promosyon usb bellek, usb bellek tercihi, promosyon amaçlı usb bellek mi yoksa cd mi tercih edilmeli

Promosyon amacıyla dağıtılan boş ya da içinde tanıtıma yönelik olarak hazırlanmış doküman bulunan CD/DVD’ler kullanışlı olmamaları sebebiyle promosyon çalışmalarındaki yerini yitirmeye başlamışlardır. Bu disklerin yerine içindeki veriler silinebilir özellikte olan ya da kalıcı olarak veri yüklenmiş olan promosyon USB bellekler geçmiştir. Promosyon USB bellekler dağıtıldığı kişiler tarafından kullanıldığında üzerlerine basılmış olan tanıtım görselleri defalarca bir kullanıcıya gösterilmiş olur ve tanıtımın esas amaçlarından biri olan tanıdık gelme aşaması sağlanmış olur.

Promosyon USB bellekler kullanılarak tanıtımı yapılan marka, ürün, hizmet gibi şeyler defalarca kullanıcıların dikkatini çektiğinden ve akıllarında kalıcı izler bıraktığından etkili tanıtım yapılmış olur. Reklam ve tanıtım kampanyalarının güttüğü göze tanıdık gelme aşaması sürekli olarak kullanımda olan promosyon USB bellekler ile sağlanmış olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*