Oda Bölmelerinin Yararları

oda bölme sistemleri, ofis bölme sistemi, ofisler nasıl bölünür

Ofisleriniz içinde farklı alanlar yaratabilmek için gelişen teknolojik kullanımlar oldukça arttı. Artık sıva ile tuğla ile uğraşmayan sektör içinde ofisiniz için en güzel oda bölmeleri seçeneğini kullanabilirsiniz. Artık eski duvarları geride bırakan bu çağdaş kullanımlar sayesinde şık ve lüks görünen ofisleriniz daha çok müşteri çekecek. Modernleşen ofislere yenileri eklenen sistemleri ahşap ve çeşitli cam seçenekleri ile farklılaştırabilirsiniz. İş alanlarınızı genişletecek ince yapısı ve duruşunda yaratılan modern kullanım ile çok farklı bir iş dünyası yaratabilirsiniz. Kendi hayalinizde yaşattığınız ofisler için yeni konsept olan oda bölmeleri sizde iş yaşantınız içine aks ettirin.oda bölme sistemleri, ofis bölme sistemi, ofisler nasıl bölünür

Sizin için ofisinizi metrekaresine ve sizin istediğiniz ayrıntılara göre planlanacak odalarınız için istediğiniz tasarımı isteyebilirsiniz. İster kapalı olarak ister üstü açık bölmeler şeklinde yaptırabileceğiniz sistemler oldukça kullanışlı. Fiyatları ile uygun olacak bu sitem her kişinin kendi odası varmış gibi kullanılan üstü açık kısa bölme seçeneği ile de oldukça farklılık yaratmakta. Cam ve ahşabın büyülü dünyasını ofisleriniz içinde yaşatmak için isterseniz ofisinizin eşyaları ile uyum içinde olacak yarı cam yarı ahşap oda bölmeleri yaptırabilirsiniz. Ahşap mobilyalar ile oldukça ağır duracak ofisinize bu bölmeler çok yakışacak.

Ofisinizi içinde farklı koridor aralıkları bırakarak geniş alanlarınızı kullanabilme imkânınız olacak. İstediğiniz koridorları kendi düşüncelerinizle baştan yaratacağınız bir ofis size daha güçlü basamaklar elde etmek için güven verecek. Oda bölmeleri ses geçirme, ısı geçirmez olarak tasarlanması iş ortamlarınızda huzurlu ve sakin çalışma alanları yaratmanıza yardımcı olur. Sistemin kurulumu ve takılma aşamasında işlerinizi aksatmanıza gerek yok. Pratik olarak hafta sonunda takılabilen oda bölmeleri yapabileceğiniz küçük bir planla taktırabilirsiniz. İstediğiniz zaman kurulan ve istediğiniz zaman sökülebilen bölmeler sıkıldığınızda anında ortadan kalkacak bir kullanıma sahiptir. Yapacağınız başvurularda öncelikle gidilerek ortamın tespiti sağlanmaktadır. Daha sonra size sunulacak olan çizimleri sizin de görüşleriniz alınarak uygulamaya geçilir.

Sistem kurulurken dökülme, kirlilik, artık madde ve boya kullanımı olmadığı için lekeler olmayacaktır. Tertemiz olarak teslim alacağınız ofisinizi sabah gönül rahatlığı ile açabilirsiniz. Her bölme için farklı fiyat aralıkları uygulanmaktadır. Çünkü bölme yapılacak duvarların eni, boyu ve alan içinde uygulanacak odanın metrekaresi çok önemlidir. Fiyat konusunda etken olacak bu unsurlar mekânlarınız genişledikçe artacaktır. Başka bir öncelik verilecek konu ise oda bölmeleri için istediğiniz cam seçeneğidir. Farklı tip camlar kesilerek yapılan bölmeler içinde istediğiniz mobilya ve başka seçeneklerin kullanımı fiyat konusunda farklılık yaratacak sebepler doğuracaktır. Ancak kullandığınız zaman fark edeceğiniz şıklığı ve kaliteyi gördüğünüzde ödediğiniz fiyata asla acımayacaksınız. Paranızı iş konusunda değerlendirirken kullanacağınız oda bölmeleri için çalışanlarınızın rahat edeceği ortamlarda iş yapmalarını sağlayacaksınız. Verimli iş alanları yaratmak her zaman patronun yaratacağı ortamları yaşayarak olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*