Milk_shake Conditioning Whipped Cream

milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

Saç bakım ürünleri günümüzde artık lüksen öte daha çok ihtiyaç haline gelmiştir. Kadın erkek fark etmeksizin herkes dış görünüşüne önem vermektedir. Saçlarımız da bizim dış görünüşümüzde etkili rol oynadıkları için kişiler saçlarına çok önem verirler. Bu yüzden saç bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerden birisi de milk_shake conditioning whipped creamdir.milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

Milk_shake conditioning whipped cream yararları

Kullanımı rahat ve hızlı bir kremdir. Anında yumuşak etki sağlar. Saçınızı ağırlaştırmadan daha kolay tarama kolaylığı sağlar. Bu bakım kremi bütün vücut ve yüzü nemlendirmek içinde kullanılabilir. Yoğun bir yapıya sahiptir. Nemlendirici ve koruyucu özelliği de vardır. Bir sonraki yıkamanıza kadar saçınızda ki etkisini devam ettirir. Saçınıza fön çekmeden önce uyguladığınız zaman saçınızın zarar görmesini engeller. Özel olarak geliştirilmiş Integrity 41® patentine sahip formülü ile saçınızda ki renklerin ömrünü uzatır. Tatlı , hoş kokulu süt sayesinde saçınız parlaklık kazanır , beslenir ve yapılanır.  Milk_shake conditioning whipped cream içinde bulunan süt ve buğday proteinleri sayesinde saçınızın korteks ve kutikül katmanlarını onarır ve yapılandırır. Özel yumuşatıcılar da saçınıza derin ve uzun süreli nemlendirme sağlar.

Milk_shake conditioning whipped cream uygulama

Bu saç bakım ürünü nemli ya da kuru saçlara uygulanır. Durulanmaz. Bu kadar kolay bir uygulama ile saçınız daha çok beslenir. Parlak gözükür ve ışıl ışıl saçlara sahip olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*