Loreal Serie Expert Silver Şampuan

loreal yatıştırıcı şampuan, loreal serie expert şampuan, saç bakım şampuanı

Kozmetik sektöründe, her saç tipine ve her saç rengine uygun olarak şampuan üretimleri gerçekleştirilmektedir. Profesyonel saç bakım ürünleri ve saç şampuanları konusunda sektörde yerini sağlama almış olan Loeral, en etkili ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunlar arasında yer alan, loreal serie expert silver şampuan, gri ve gümüş saç renklerine sahip olan bayanların ihtiyaçlarında etkili bir rol oynamaktadır.loreal yatıştırıcı şampuan, loreal serie expert şampuan, saç bakım şampuanı

Sararmaları engelleyen etkili formül

Bilindiği gibi genel olarak gri ve gümüş saç renklerinde, güneş ışınlarına ya da diğer dış etkenlere bağlı olarak zamanla sararmalar kendini göstermektedir. Bahsettiğimiz loreal serie expert silver şampuan ürününün içeriğinde yer alan özel maddeler sayesinde saçların sararması engellenmektedir. Saçlarınızı hem derinlemesine temizler hem de istenmeyen saç rengi solmalarını ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra saçlarınıza parlaklık ve ışıltı kazandırırken, uygun ürün seçimlerinde, nem dengesini de ideal oranlara getirebilmektedir.

İçeriğinde yer alan aminoasitler ile birlikte saçlarınızda yer alan protein kayıplarını saçlarınıza tekrar kazandırarak, daha sağlam ve güçlü saçlara sahip olunmasında etkili olur.

İçeriğinde neler var?

                Kısaca, içerik hakkında genel bilgiler ise şu şekildedir.

  • Gloss Protect sistemi
  • Aminoasitler

Uygulanışı nasıldır?

Uygulanması diğer şampuan ürünleri gibi pek bir farklılık göstermemektedir. Nemli saça uygulanması uygun görülmüştür. Masaj şeklinde ve köpürterek tüm saça uygulanır. Daha sonra da bol su ile durulanarak işlem tamamlanır. İsteğe göre işlem tekrar edilebilir. Günlük kullanıma uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*