Kirpikler Nasıl Uzar?

kirpik bakım serumu, kirpik bakım ürünleri, kirpik bakımı yapımı

Maskarınızı kullandığınızda upuzun görünmesini istediğiniz kirpikleriniz kısacık mı kalıyor? Ya da aylaynır çektiğinizde kirpikleriniz hiç görünmüyor mu? Kadınlar için önemli olan bu sorular aslında güzelleşmek uğruna verilen çabanın ne kadar gerekli olduğunu daha iyi ispatlamaktadır. Kadın her zaman dört dörtlük olmayı ister karşısındakini kıskandırmak çıldırtmak hatta ona benzemeye çalışılmasını ister. Makyaj yapmak için kusursuz olması gereken yüz için her ayrıntı çok önemlidir. Hele ki gözler ve kaşlar ve kirpikler ayrılmaz üç unsur olarak mutlaka net olarak açığa çıkartılmalıdır. Bu hırsla alınan kirpik bakım serumunun içeriği işe yaramak zorundadır. İçeriğini gizlemeyen markaların ürünlerini almanız kötü sonuçlar doğuracak etkilerden kaçmanıza yardım edecektir.kirpik bakım serumu, kirpik bakım ürünleri, kirpik bakımı yapımı

Kirpikler kendini yenilemek için dökülmek ve yerine yeni kirpiklerini almak zorundadır. Bazı kirpiklerde büyüme aşaması beklenirken bazılarında dökülme aşaması devam eder. Tabi ki birden bire kirpiklerin hepsi dökülüp hepsi birden yerine gelmemektedir. Kirpik bakım serumunun içeriği üç ayda bir dökülüp yenilenen kirpikler için destek ürün olarak uygulanmalıdır. En alttaki en kısa kirpiğiniz bu süre içinde ulaşabileceği en uzun konuma gelecektir. Bakım serumları içindeki aminoasitler ve proteinle besleyeceğiniz kirpikleriniz dipten uca kadar beslenme sağlanacak kirpikleriniz için güçlü ve kalın kirpik oluşumuna yardımcı olacaktır.

Peptidler, B5 vitamini, bakır, mineral ve birçok vitamini kapsayan içeriği serumlar kaliteli hale getirilmektedir. Kirpik bakım serumunun içeriği ayrıntılı olacak vitamin ve minerallerin yanında ısırgan otu, kabak çekirdeği yağı, çay özleri, fındık ve turp özleri gibi karışımlar ile etkili hale getirilmektedir. Bitkilerin içindeki maddelerin kullanımı magnezyum, folik asit, linolenik asit gibi maddeleri ortaya çıkarak kirpik kıllarının diplerinde kuvvetlenme sağlamaktadır. Dökülenlerden daha fazla çıkacak ola kirpikleriniz kendi kıl renginizden daha koyu ve sağlıklı çıkacaktır. Markalı serumlarda altı hafta içinde uzaması beklenen kirpikler zayıf olan kirpiklerinde kalınlaşması ile estetik olarak mükemmel bir bakışa sahip olmanız sağlayacaktır. Kirpik ürünlerinizi kaşınız için de kullanmanız uygun olabilir. Kaş ve kirpik aynı modda kıl köküne sahip olduğundan kullanmanızda bir zarar yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*