İşte Vücut Yapımızı Güzelleştiren Etek Modelleri!

Etekler kadınların fiziğine belki de en fazla yakışan ve çekicilik katan kıyafetlerdendir. Gerek klasik gerekse de spor tarzlarda, her yere uygun ve her türde fiziğe yakışabilecek sayısız olan etek modelleri bulunuyor. Bu konuda model çeşitliliğini kabul etmek gerekir ve tartışmasızdır. Fakat asıl püf noktası her bayanın kendi ölçüleri ile beden yapısıyla uyumlu olan etek modellerini bilmesi ve bedenine yakıştırabilme konusudur. Her türlü etek modeli her insanda aynı görsellikte olmayabilir. Bunun nedeni ise her insanın birbirlerinden son derece farklı olan beden yapılarına sahip olması gerekmektedir.etek modelleri, bayan etek modelleri, en güzel etek modelleri

Kalem Etek Modelleri; Kıvrımlı hatlara sahip bir vücudunuz varsa eğer ki, yani kalça bölgeniz yuvarlak hatlı ve bel bölgeniz inceyse kalem etek modelleri size çok yakışan bir model olmaktadır. Vücudu saran bel kısmına tam oturan ve özellikle diz altı boyuna kadar ilerleyen kalem etek modelleri basen kısmınızı çok az geniş ve ya belinizi daha ince göstererek kıvrımlı vücut hatlarınızın vurgulanmasına yardımcı olur.

Mini Etek Modelleri; Boy ve bilhassa de bacak boyu kısa olan bir yapınız varsa eğer size en uygun olacak etek modeli diz üstü boyda kalan mini eteklerdir. Bu etek modelleriyle boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Kış aylarında ise opak çoraplarla beraber kombin edebileceğiniz mini etek modelleriyle uzun bacak boyu illüzyonu oluşturmanız mümkün olacaktır.

Yüksek Bel Etek Modelleri; Kalçaları güzel gösteren etek modelleri arasında belki de en dikkat çeken model yüksek bel eteklerdendir. Yüksek bel etek modelleri adından da anlaşılacağı gibi bel kısmına oturan ve tamamen beli saran etek modeli olarak tanımlanıyor. Bu etek modelini tercih etmeniz sayesinde ise çok daha uzun boylu ve ince yapılı görünmeniz mümkün olacaktır. Orantılı gözüken bir vücutta da kalça bölgesi son derece düzgün ve etkileyici görünmesi sağlanabilir.

Pileli Etek Modelleri; Yüksek beli olan ve bilhassa da yaz ayları için tasarlanmış olan şifon, ipekli, yumuşacık ve rengârenk kumaşlarla dikilen maksi ve ya mini boylarda çeşitlendirilmiş olan pileli etek modelleri son derece kullanışlı olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*