Göğüs Büyütme Hakkında Bilinmesi Gerekenler

göğüs büyütme yöntemleri, göğüs nasıl büyür, göğüs büyütme

Kadınlar göğüslerinin büyüklüğü hakkında yaşamı içerisinde değişiklik istediği dönemler olur. Genç kızlığında meme dokusunun fazla gelişmemesi ile devam eden bu değişim bir kadın olduğunda da aynı şekilde süregeleceğinden göğüslerinden memnun kalmayan bir aday oluşuverir. Günümüzde kadınlar artık bu konuda eskisi gibi bir tabu içerisinde değiller,sıkıntı duydukları konuyu hemen yok etmek açısından meme büyütme ameliyatlarına başvururlar. Meme büyütme ameliyatları kişinin vücut yapısına bağlı olarak şekillendirilir. Ölçü çok önemlidir. Aşırı doğal olmayan büyüklükte bir meme yapımı sağlıklı bir işlem olmaktan çıkar. Daha sonra aşırı meme büyüklüğü sorunları başlar.göğüs büyütme yöntemleri, göğüs nasıl büyür, göğüs büyütme

Göğüs büyütme hakkında bilinmesi gerekenler; göğüsler dilediğiniz kadar büyütülemez.S Seçilen protez hastanın vücut yapısına uygun olmalıdır. En küçük boy silikonu taktırmak doğal bir görünüm sağlar düşüncesi de yanlıştır. Meme dokusu yeterince dolmayacağı için işlem olumlu sonuçlanmaz. Birinde gördüğünüz silikon ebatı sizde uygulanmaz. Üzerinizde yapılan seçim en uygunudur. Silikonun kanser yaptığına dair bilgiler geçersizdir. Göğüs büyütme hakkında bilinmesi gerekenler konusunda doktorunuz size yardımcı olacaktır.

Silikon protezi olanlar söylenilenlerin aksine süt verebilirler. Çünkü bu işlemde süt kanallarına herhangi bir zarar gelmez. Silikon protezi olanlar mamografi rahatlıkla çektirebilir. Hiçbir sakıncası yoktur. Eğer protez kaliteli ise zarar görme olasılığı çok azdır,hayat boyu kullanıla bilinir. Göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünenler her ameliyat mucizevi değildir mutlaka ki bir aksilik çıkabilir. Mesela uygun protez seçilmemiştir. Dolayısı ile beklentilerin altında bir görüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Veya ameliyat öncesi cerrahınızla konuştuğunuz şekil ve boyut ameliyat sonrasında aynı şekilde olmayabilir. Bu noktada protez kalitesi ve iyi bir hekim tercih sebebi olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*