Genital Estetik Ve Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

genital estetik, vajina daraltma, vajina daraltma estetiği

GENİTAL ESTETİK NEDEN YAPILIR?

 Kadınların cinsel bölgesinde zaman içinde oluşan şekil bozuklukları ve dış görünümünün kötü olması durumunda yapılan bir operasyondur. Cinsel ilişki sırasında sorun yaşayan ve genital estetik kaygılarını düzeltmek adına son derece başarılı çözümlerle kadınların kendini daha iyi hissetmesine neden olmaktadır. Cinsel ilişkiden zevk almayan kadınlarda hoşuna gitmemesi eşiyle paylaşmadığı ve doktora danışmadığı için cinsel yaşamı da olumsuz gitmektedir. Cinsel organın doğum veya herhangi bir sebeple eski halini kaybetmesi durumunda estetikle düzeltmek mümkündür. Cinsel organının biçimi, renginde değişim veya sarkma yüzünden kendisini güzel hissetmek için cerrahi operasyonlara yöneldikleri gözlemlenmektedir. Ayrıca idrar kaçırma, vajinada kuruluk ve akıntı olan kadınların cinsel yaşamlarını da etkilemektedir.genital estetik, vajina daraltma, vajina daraltma estetiği

  VAJİNA DARALTMA OPERASYONU NASIL UYGULANIR?

 Cinsel sorunları olan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Cinsel açıdan zevk alamadığı durumlarda vajina daraltma operasyonu sonrasında daha gergin olması cinsel hazzı artırmaktadır. Vajinanın genişlemesi sonucunda ortaya çıkan bu durum genelde doğum sonrasında görülmektedir. Cinsel ilişki sırasında tatmin olamama ve vajinadan seslerin çıkması çiftleri rahatsız etmektedir. Vajinanın gergin olması kadın ve erkeğin cinsel ilişki sırasında daha aktif olmalarına neden olmaktadır. Çok kısa süren ameliyatla eski haline dönen vajina hastanın normal yaşamına devam etmesi için hiçbir sakınca görülmemektedir. Ameliyat sonrasında alınan ağrı kesiciler sayesinde operasyon başarılı geçmektedir.

  YÜZ GERME AMELİYATI YÖNTEMLERİ NELERDİR?

 Yüz estetiği son yıllarda artan taleple gençleştirme ameliyatı olarak bilinmektedir. Özellikle orta yaşlı bayanların yüz çizgilerinin belirginleşmesi ve kırışıklıkların ortaya çıkması ile yüz germe ameliyatını tercih etmektedirler. Yüz ve boyunda olan sarkık derilerin gerdirilmesi ile yüzün daha genç ve güzel görünmesi sağlanmaktadır. Ameliyat öncesinde uzman hekimle konuşmanız gerekmektedir. Yanak, alın, şakak ve çene altına müdahaleler yapılmaktadır. Göz kapakları estetik bir biçimde germe işlemi donanımlı olan bir hastane ortamında yapılması son derece önemlidir. Ameliyat sonrasında hastanede kalma durumu söz konusu olmaktadır. Yüz ve gözaltında şişlik ve morlukların olması doğal bir durumdur. İyileşme süresi uzun olduğundan ameliyatın durumuna göre değişmektedir. Dolgu işlemi yapılarak derin kırışıklar ortadan kalkmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*