Foliküler Ünite Ekstraksiyon (FUE) Saç Nakli Yöntemi

Foliküler Ünite Ekstraksiyon (FUE) Saç Nakli Yöntemi

Doğal saç nakli ile Folliküler Unit Extraction (FUE) yöntemi en zarif ve başarılı bir yöntem şu anda saç dökülmesi çözümünde kullanılabilir. Mikroskobik saç köklerinin verici bölgeden orada saç bol ve alıcı bölgeye nakledilen burada bir eksikliği olduğu alınır.
Yöntemi, folikül küçük bir parçası olarak saç çarpma içerir donör alanında kalır ve yeni bir saç bundan artacaktır. Iyileşme hızlı ve yara izi var olmayan veya mikroskobik greftler kesin açılış alıcı alanda yapılan uyum olarak az. Bir Neşter hiçbir kullanmaktır. 3.000 greft kadar bir tedavi birkaç gün () üzerinden yapılabilir.

FUE yöntemi Bu tür aynı zamanda GHO yöntemi olarak adlandırılır. 1994 yılında Coen Gho MD, Hollanda, bir doktor, bilim adamı ve dünya saç hastalıklarında tanınmış uzman, yerli ve yabancı üniversitelerle işbirliği ile kurulmuştur. Bu başarı oranları açısından ve hasta için minimal invaziv olarak benzersizdir. Yöntem patent tarafından korunmaktadır.

GHO yöntemi FUE nakli yöntemlerinin en rafine türüdür. Diğer bazı FUE yöntemleri aksine, yenilenme ve köklerinin çarpma ve bu nedenle uygun saç çarpma sağlar. FUE yöntemleri ve daha az olan büyük şerit yöntemi, farklı yöntemler karşılaştırın görmek invaziv başarılı.

Yöntem hem erkek hem de kadınlar için uygundur. Hemen hemen her yaş için uygundur – tedavi için asgari yaş 23 yaşında ve hasta 75 yaş kadar tedavi edilmiştir. Tüm nedenlerden kaynaklanan saç dökülmesi tedavi ve tamamen saç olmadan vardır izleri gibi alanlar dahil olmak üzere Tüm cilt alanları için uygundur. Yöntemi vücut saç nakli için kullanılabilir. Yöntem özellikle uygundur ve en yaygın saç dökülmesi erkek tipi kellik, bu tür tapınak olarak, bir saç çizgisi saç basık basık ve saç başının üstünde inceltme olarak neden tedavi için kullanılır.

Deneyim ve doktorun beceri prosedürü anahtarıdır. Implantasyonu doğal görünen bir model ve yapılması gereken yeni greft kan akışını temin gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*