Ferace Markaları Nelerdir?

Ferace markaları nelerdir?

Bu yazıda Türkiye’nin tesettür ferace konusunda ünlü markaları hakkında bilgiler kısa kısa verilecektir. İşte ferace denince Ülkemizde öne çıkan markalar şunlardır:

Damla tesettür ferace, Kayra tesettür  Ferace, tesettür ferace

Bu markalardan ilki Begüm Collection: Bu marka abiye tarzı ve hem günlük hem de özel kullanıma özel abiyeleri ile dikkat çeken bir marka olarak karşımızda. Bir diğer bu konuda ünlü marka Kırkgözler, bu markanın giysilerine bakıldığında göze çarpan detay ise estetiği ve kaliteyi öne çıkaran son derece kadınsı elegance modelleri olması.Kadınların asil bir hava yakalaması için düşünülmüş, el emeği ile işlenen modelleri olan, giyen kişiyi daha zarif ve ince gösteren, fermuarlı, taşlı desenli modelleri mevcut.Damla tesettür ferace, Kayra tesettür  Ferace, tesettür ferace ise bu alanda en bilinen ve tercih edilen markalardan.Özelikle günlük yaşam için ve çok çok özel olmayan davetler için üretimleri mevcut. Özelikle siyah renkleri kullansa da diğer renk çeşitlerinde de giysileri bulunmaktadır. Daha çok klasik tarzı sevenlerin tercih ettiği ve fiyatı makul olan bir marka. Uzun yıllardır bu piyasada olmasından dolayı kendini kanıtlamış durumda.

 

Dünyada da ferace üreticileri mevcut ve bunlar arasında artık bir dünya devi olan Abaya Ahargia ürünleri Ülkemizde tesettür mağazalarında bulunuyor. Özelikle elit bir tabakaya hitap etme düşüncesinde olan markanın ürünleri oldukça göz alıcı, en göze çarpan özeliği tüm giysilerinde koyu renklerin tercih edilmesi. Türkiye’de tesettür giyimde artık bilinen ve tesettürün her alanında üretimler yapan Damla tesettür ferace konusunda da iddialı. Tasarımlarında göze çarpan en önemli özelik kesimlerinin bol olması ve kendine özgün tasarımları. Bu markanın tasarımlarını takipçilerinin rahatça anlaması mümkün. Tasarımları yaşsız ve özelikle ağırlıklı olarak Osmanlı motifleri kullanılıyor. Tarzını ilk bakışta ortaya koyan markalar arasında. Yakın bir tarihte modaya girmesine rağmen son derece bilinen ve kullanılan bir marka. Siyah ağırlıklı olarak çalışıyorlar. Dilber Ferace ise bir diğer marka olarak karşımıza çıkıyor. Dubai modasının esintilerini Arap çizgileri ile birleştirerek ürünlerini tasarlıyor ve piyasada bu tarz ürünleri bulunuyor. Eğer daha farklı bir marka arıyor iseniz markanız Hayari olabilir. Hayari bu işin en iddialı firmalarından biri.Hem asil, hem şık hem de her şart altında rahat olmak istiyorsanız bu marka sizin için biçilmiş kaftan.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*