Erkeklerin Kadınlarda Sevdikleri Şeyler

erkeklerin sevdiği şeyler, erkeklerin kadınlarda aradığı şeyler, erkekler kadınlarda neyi sever

Birçok erkeğe göre kadınlarda beğendikleri şeyler farklılık göstermektedir. Biraz da erkek yapısına göre, kadından beklenti oluşmaktadır. Genel olarak konuşursak, erkeklerin kadınlarda sevdiği şeyler de ilk sırayı, sadık olmalarını isterler. Bu hemen hemen tüm erkeklerin beklenti içinde olduğu durumdur. Bunun sebebi de sadece kendisine ait olduğunu bilmek isterler.erkeklerin sevdiği şeyler, erkeklerin kadınlarda aradığı şeyler, erkekler kadınlarda neyi sever

Erkeklerin Kadınlar Hakkındaki Düşünceleri Nelerdir?

Birçok erkek, zamanla evleneceği bayanın illaki geleceğini ve gelene kadar takılma durumunda devam edeceğini belirtir. Aslında bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü erkeklerin bayanlara göre evliliği daha geç düşünmesi o yaşa kadar geçen zamanda birçok ilişkisinin olması demektir. Ama erkekler evleneceği kişinin sadece onunla olmasını isterler ki o yaşa kadar geçen zamanda istediği kişi artık kalmayabilir. Bu sebepten dolayı, uzun bir ilişki yaşayıp artık her şeyi ile emin olması daha önemli bir durumdur. Çoğu erkeğin istediği bayan modeli, ağır başlı olmasıdır. Bunun sebebi de bayanların ağır olması ve sadece erkeğine göre davranması, erkeği etkileyen bir unsurdur.

Erkekler Neden Kıskanır?

Geçmişten günümüze gelen erkek psikolojisinde sahiplenme hissi bulunmaktadır. Buda erkeğin seçeceği bayanın sadece ona göre davranmasını ve her şeyini kendisine göre seçmesini ister. Başka bir erkekle konuşması ve bundan haberi olmaması durumunda, iş ayrılığa kadar sürüklenebilir. Bayanlar ise genel olarak sevdiği erkek için her şeyden vazgeçebilme potansiyeli taşır. Bunu doğru erkeğe hissettirirseniz Dünyanın ömür ucunda da olsanız, sizi orada koruma potansiyeli vardır. Bu erkeklerin imkanlarından dolayı kaynaklanır. Kadının kendin koruyamaması değil, erkeklerin hem güç konusunda, hem de yetiştirilmesine göre sağladığı olanaklardan kaynaklanmaktadır.

Erkeklerin Bayanda Aradıkları Nelerdir?

Genel olarak erkeklerin bayanda aradıkları inceleyecek olursak;

  • Ağır başlı olmasını isterler.
  • İlgilenmelerini isterler.
  • Her şeyi kendilerine anlatılmasını ve gizli saklı bir şeyin olmamasını isterler
  • Sinirliyken sakinleştirecek ve karşı çıkmayacak birini isterler.

Bu genel erkek modelidir. Ama her şeye sahip olan ve ilişki farklı gözle bakan erkek modeli ise, bazı erkeklerde bulunan özellik kadını çekip çevirmesini ve çok güçlü görünmesini ister. Genel olarak erkekler farklı özellikler arasa da bayanların güçlü olması ve kendini uzak tutması erkeği etkileyen bir durumdur.

Erkekler Hediye Almaktan Hoşlanır Mı?

Bir erkeği etkilemek istiyorsanız, güzel söz veya hediye almak yerine farklı şeyler denemelisiniz. Çünkü erkeklerin genel yapısında hediye alınarak etkilenme durumu yoktur. İstikrar severler ve eğer seviyorsanız kesinlikle vazgeçmemenizi isterler. Ama bunu yaparken de çok belli etmeniz ve sürekli onun üstüne düşmeniz, o erkeğin gözünde küçülmenize de sebep olur. O ince çizgiyi tamamlamanız sizin için gerçekten önemli bir unsurdur. Sizde eğer kendinize bir eş ve baba modeli arıyorsanız, ne olursa olsun onu sevdiğiniz ve onu iyi tanıdığınızı belli ederek davranmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*