Erkekler İçin Kol Saati Seçimi

erkekler için kol saati, kol saati seçimi, erkekler için kol saati nasıl seçilmeli

Erkeklerin takı olarak takabileceği tek ayrıntı saat olmalıdır. Başka bir seçenek erkekte hoş duramasa da saat oldukça karizmatik ve olumlu olacak bakış açıları ile görülebilir. Kot giyimde, keten ve kumaş seçeneklerine uygun olacak farklı modeller erkeğin duruşunda farklı bir imaj belirlemektedir. Artık geniş ve havalı duran modelleri seçebilen erkekler piyasa içinde olabilecek her renk saati rahatlıkla kullanmakta. Zaten farklılaşan erkek giyimi buna uygun konumlar yaratmaktadır. Ayrıca bileklikler ile takım olarak satılan saatler günümüz modasına da uyan genç saatleridir.erkekler için kol saati, kol saati seçimi, erkekler için kol saati nasıl seçilmeli

Deri kordonlu kol saatleri siyah ve kahverengi tonlarını içine alan bir tasarımı kaplamaktadır. Her erkeğin olması gereken deri kordonlar metal olarak görülen kordonların yerini çoktan almıştır. Ancak spor tarz ile uyumlu olacak deri seçeneği bir takımınız ile uymuyorsa metal kordon tercihiniz bu durumda var olmalıdır. Deri ile bütünleşen spor giyim kordonlarda kenarlarda gösterilen açık renk dikiş izleri ile daha da spor bir arzı belirlemektedir. Orta bölümünde renkli taban ile yapılan farklı görünüm gri, mavi, siyah, beyaz hatta yeşil olabilecek tabanlar ile saatinizdeki gösterişi arttıracaktır. Bileği ince olan bayların tercihi olabilecek bu kordon modelleri bileği daha geniş ve kuvvetli olan erkekler için metal tarzına dönüşebilir. Metal ve deri karışık olan modelleri daha çok saat görünü yerinde olan fazladan ayarlar ile görmeniz mümkün olacaktır. Metal olan yerler paslanmaz ve suya dayanıklıdır.

Diğer bir yönden markalı ve pahalıya alacağınız saatini fiyatları uçursa da sizin için ömürlük olacak bir kullanım sunaktadır. Bu saatler su geçirmez, bileğe alerji yapmaz, pil ömürleri uzun süreli olacağından seçilmektedir. Markalı olması garantisinin de sizin için sunacağı alternatif yönleri ile ele alınacaktır. Pil çalışma sistemine artık pek rastlanmayan erkek saatlerinde de daha çok otomatik kullanımlar görülmektedir. Basit saatleri kullanmaktansa bir erkeğin iyi bir marka saati olsun yeter. Kadınlar göze çarpan unsurları kaliteli olduğu zaman daha çabuk fark etmektedir. Kadın gözüyle bakacak olursak saat kullanımı oldukça gizemli sayılmaktadır. Erkekler beğeneceği saatlerde onlar fark etmese de karakterlerini mutlaka bir yerinden yansıtacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*