Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

göğüs büyütme yöntemleri, doğal yoldan göğüs büyütme, göğüs nasıl büyütülür

Göğüs büyütmek deyince akla  estetik ameliyatlar ve silikon gibi yöntemler gelir. Bunlar aslında en iyi çözüm gibi görünse de gibi uzun vadede özellikle silikon maddesinde yer alan kimyasal maddeler insan sağlığı için büyük riskler taşıyabiliyor. Beraber doğal yollarla göğüs büyütme nasıl olur bakalım;göğüs büyütme yöntemleri, doğal yoldan göğüs büyütme, göğüs nasıl büyütülür

Doğal Bitkilerle Göğüs Büyütme

Bitkilerin muhteviyatında yer alan maddeler göğüslerinizin doğal yollardan büyümesine etki edeceğini biliyor muydunuz? Bunlardan birkaç örnek verecek olursak çemen otu, kızıl yonca ve, sabal meyvesidir. Yalnız Çemen otunu derinize direk uygulamalısınız. Kızıl yonca ve sabal meyvesini yiyerek tüketmelisiniz. Bu sayede vücudunuzdaki östrojen-testesteron dengesi ayarlanacağından bu bitkilerin göğüs büyütücü etkilerinden faydalanabilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyüten Maske Tarifleri

Özellikle doğal/bitkisel  yöntemler ile göğüslerinizi büyütmesini sağlayan  bir tarif .

Doğal Yollarla Göğüs Büyüten Maske İçin Gerekli Malzemeler:

* Ginseng, (toz halinde aktardan alınmalı)

* Aloe Vera Jeli (Marketlerden alabilirsiniz.)

*Fizyolojik * Serum (eczanede bulabilirsiniz.) İsterseniz çay kaşığının dörtte biri kadar deniz tuzunu bir su bardağı içme suyunda eriterek evde hazırlayabilirsiniz.)

* Ayva Çekirdeği Jeli (Bulamazsanız -10 tane ayva çekirdeğini kırmadan kesik olmaması, parçalanmaması lazım. Ayva çekirdekleriniz yarım çay bardağı su içerisine koyup sabahtan akşama kadar bekletiyorsunuz. Çekirdekler kendi etrafından özünü salıp jole kıvamı alıyor.

Hazırlanışı

Malzemelerden her birinden eşit miktarda  karışım yaparak katı olmayan bir krem elde edebilirsiniz.. Losyon kıvamında olmasına dikkat etmelisiniz. Katı olursa cilt tarafından emilimi zorlaşacaktır.

Uygulama:

Bu bitkilerden elde edilen losyon şeklindeki bu maskeyi göğüslerinizin üzerine sürülerek ve kuruyana kadar bekleyin. Kuruduktan sonra uygulama yaptığınız bölgeyi ılık suyla temizlenir. Haftada 2 kez uygulanması yeterli olacaktır.   Özel günlerinizde daha fazla uygulayabilirsiniz

Göğüsleri Doğal Yollarla Büyüten Egzersizler.

Göğüslerinize daha düzgün şekil veresinin yanı sıra göğüslerinizde büyüme sağlar. Bu egzersizlerden en popüleri ise göğüs kaslarını geliştirecek aletlerdir. Bu aletlerle egzersiz yaparken göğüs kaslarını geliştirici aleti ileri doğru ittirmeden önce iyice kendinize doğru çektiğinizden emin olmanız  ve kendinizi zorlamamanız gerekiyor.

Hormon Kontrolü İle Göğüs Büyütme

Göğüslerin büyümesine sebep olan  hormonların üretiminin devamını sağlamak ve doğal yollarla göğüslerinizi büyütmeyi sağlamak için, yapay genetiği değiştirilmiş gıdalar yerine organik besinler kullanarak Hormon Kontrolü sağlayabilirsiniz.

Masaj ile Göğüs Büyütme

Göğüslerinize düzenli bir masaj  uygulayarak göğsünüzde yer alan dokuların şekilleneceği gibi göğüslerinizde büyümesini sağlayacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken günde iki kere göğüs kremleri ile masaj yapmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*