Detoksa İhtiyacınız Olduğunu Gösteren 10 İşaret

detoks ne zaman yapılır, detoks yapma zamanı, detoks niçin yapılır

Sabah yorgun uyanırsanız, aynaya baktığınızda ten renginizin solduğunu ve donuklaştığını, yaptığınız işe odaklanmanızın zorlaştığını ve daha bilmediğiniz pek çok sorununuz olduğunu görürsünüz. nedenini bilin Bu semptomların çözümü iyi bir detoks programı hazırlamak olabilir.detoks ne zaman yapılır, detoks yapma zamanı, detoks niçin yapılır

Günümüz yaşam koşullarında sağlıklı yaşamaya çalışarak; Şehir hayatı, sürekli uyarıcılara maruz kalma, iş stresi, hızlı akış ve “zaman” eksikliği, zamansızlık nedeniyle sağlıksız beslenme, zihinsel yorgunluk gibi sorunlar vücudunuzda bazı belirtilerle kendini gösterdiğinde; tehlike çanları sizin için çalabilir. Sebepsiz olarak ortaya çıkan ve sıklıkla tekrarlayan baş ağrıları, doğal haliyle artık renksiz, mat ve solgun görünmeyen cilt, şiddetli adet öncesi ağrılar ve ani ruh hali değişiklikleri ve daha birçok soruna genel ve nihai çözüm. nedenini bilmiyorsunuz, belki yoğun bir detoksifikasyon programından geçiyorsunuz.

Yoğun bir kıştan sonra detoksifikasyona ihtiyacınız olduğunu gösteren “o” belirtiler;

Sabah yorgun uyanmak ve gece uyumamak.

Bazı içecekleri ve yiyecekleri reddedememe; kahve, alkollü ve ekşi içecekler, çikolata

düşük enerji; sürekli yorgun ve sinirli hissetmek

Konsantrasyon sorunları ve karışıklık

Doğal cilt renginde donukluk, renk değişikliği ve akne

Vücutta açıklanamayan ve sıklıkla tekrarlayan eklem ağrıları

ağız kokusu

Ağrılı, duygusal ve hassas adet dönemleri

Genellikle hasta ve soğuk

Kronik hava yolu problemleriyle sık karşılaşmalar; sinüzit, grip vb.

Kışın yükünü bedeninizden, zihninizden ve ruhunuzdan alın!

Uzmanlar, kilo verme etkisi ile ünlü, ancak sağlıklı bir beden ve zihin elde etmek, diğer bir deyişle sağlıklı bir insan olmak için kullanılan “Detoks”un düzenli aralıklarla kullanılması gerektiğine dikkat çekiyor. kaliteli bir yaşam sürmek ve yaşlanmadan yaşlanmak…

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış detoks programları, çeşitli yollarla vücuda giren ve atık olarak atılmayı bekleyen zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bu tür programlar; detoksifikasyon organları olarak işlev gören bağırsaklar ve karaciğer yoluyla toksinlerin vücut temizliği; Ruhsal rahatlama ve zihnin temizlenmesini sağlar.

İyi bir detoks, vücudun ayarlarını sıfırlamanın yanı sıra, aşırı stresten kaçınarak vücudun dinlenmesini ve kendini onarmasını sağlar; böylece genç enerjisini ve görünümünü yeniden kazanmasına yardımcı olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*