BEBEK AYAKKABI MODELLERİ NELERDİR?

spor ayakkabılar, ayakkabı modelleri, Bebek ayakkabı modelleri

Çocuğunuzun ilk adımlarında kullanabileceğiniz bebek ayakkabı modelleri hem zevklerinize göre hem de çocuğunuzun yaşına göre binlerce model sunabilmektedir. Bu anlamda kullanılan modeller içinde en çok kullanılanlar daha çok pamuklu ürünlerdir. Her ne kadar ayakkabı olsa da özellikle ilk aylarda pamuklu ayakkabı modellerine ağırlık verilir.

Cinsiyete Göre Özel Ayakkabılar Alabilirsiniz

spor ayakkabılar, ayakkabı modelleri, Bebek ayakkabı modelleri Bebeğin cinsiyetine göre kullanılan modellerde renk seçiminde bulunabilirsiniz. Bu anlamda her yaşa ya da her aya göre de çocuğunuz için farklı bir model seçebilme şansınız var. Bebek ayakkabı modellerinde yumuşak dokuya sahip olması nedeni ile pamuklu kumaşlar en sık kullanılan malzemedir. Hem çocuğun ayaklarını sıcak tuttuğu için hem de rahat hareket imkanı verdiği için ilk aylarda yumuşak kumaşlı ayakkabı modelleri kullanılmaktadır. Bu modellerde elbette işlemeli ya da sade tasarımlar zevklerinize seçim yapma şansınızı arttırmış oluyor. Genellikle erkek bebekleri için tasarlanan ayakkabı modellerinde spor ve rahat modeller kullanılır. Bu anlamda çok fazla işleme ya da detay yer almamaktadır. Yaş farkına göre tercih edilebilecek olan modeller bulunuyor. Bir ya da iki yaşları için tasarlanan spor ayakkabılar ya da düztabanlı bebek ayakkabıları da erkek çocukları için kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Kız çocukları için tasarlanan ayakkabı modellerinde ise daha zengin bir model arşivi kullanılıyor. Kız çocukları için tasarlanan modeller arasında saten kumaşlı kaplanana balerin modelleri ya da ya da dantel kaplanan tasarımları görebilirsiniz.

spor ayakkabılar, ayakkabı modelleri, Bebek ayakkabı modelleriBunun yanı sıra özel tasarım içeren abiye tasarımları da görebilirsiniz. Bebek ayakkabı modellerinde kullanılan birçok model her ne kadar model dikkat çekici olsa da dikkat edilmesi gereken ilk nokta elbette sağlıklı bir ayakkabı olup olmadığıdır. Kullanılan tasarımların bebeğin ayak yapısı için uygun bir model olduğunu düşünüyorsanız kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bebeğin yürümesine engel olacak ya da yürümesini bozacak ürünleri kullanmamanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*