Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları B

bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Araç kullanmak hem büyük bir keyif hem de önemli bir ihtiyaçken ehliyet sahibi olmanın önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Son yıllarda değişen yönetmelikler ve yasalar gereğince değişen ehliyet alma şartları sürücü adaylarına kolaylıklar getirdiği gibi zorluklar da ortaya koymaktadır. Online sınav ve B1 ehliyet gibi seçenekler sürücü adayları için önemli kolaylıklar oluştururken, stajyer sürücülük ve zorlaşan direksiyon sınavları sürücü adaylarını elemeyi daha yüksek oranlarda sağlamaktadır.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Yeni B sınıfları

Ülkemizde eksiden sadece B sınıfı ehliyet varken otomobil, kamyonet ve minibüs kullanımı mümkündü. Yeni çıkan yönetmelik çerçevesinde ortaya çıkarılan B1 sınıfı ehliyet ise sadece otomatik vites olan otomobil, kamyonet ve minibüsleri kullanma hakkını vermektedir. Yani B sınıfı ehliyeti olanlar hem düz hem de otomatik vites araçları kullanma hakkına sahipken B1 sınıfı ehliyet sahipleri sadece otomatik vitesli araçları kullanabilmekte ve direksiyon sınavlarına da yine bu otomatik vitesli arabalarda girmektedir. Bu çerçevede bağcılar sürücü kursu fiyatları b ve b1 için değişiklik gösterebilmektedir.

Stajyer sürücü adaylığı

Yeni yönetmeliğin hayatımıza kattığı bir diğer olgu olan stajyer sürücülükte örnek vermek gerekirse B ya da B1 ehliyetiniz olması durumunda 2 yıl boyunca 75 ceza puanı hakkı ile araç kullanacaksınız. 75 ceza puanını aşan sürücü adayları geçici ehliyetlerini kaybederek tüm teorik ve pratik sınavlara yeniden girmek zorundadır. Bu düzenleme ile yeni ehliyet almış kişilerin daha dikkatli şekilde araç kullanmasını amaçlayan yönetmelikler hakkında bilgi almak, bağcılar sürücü kursu fiyatları b ve diğer ehliyet tipleri için nedir öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*